Tengzhou Jahimees Masinad Co., Ltd
+8613969499628
Nelja veeruga hüdrauliline press koos hüdraulilise padjaga
video

Nelja veeruga hüdrauliline press koos hüdraulilise padjaga

1. Selle seeria hüdropressid on universaalsed pressimisseadmed, mis sobivad plastmaterjalide pressimisprotsessiks.

Küsi pakkumist
  • Kirjeldus

    YH32-200T nelja veeruga hüdropress koos hüdropadjaga

    Funktsioonid:

    1. Selle seeria hüdropressid on universaalsed pressimisseadmed, mis sobivad plastmaterjalide pressimisprotsessiks. Näiteks pulbriliste toodete vormimine, plasttoodete vormimine, külma (kuuma) ekstrusioonmetalli vormimine, lehtede pikendamine ja stantsimine, painutamine, ääristamine, korrigeerimine ja muud protsessid.

    2. Masinal on sõltumatu jõumehhanismiga elektrisüsteem. See võtab kasutusele nuppude tsentraliseeritud juhtimise, mis suudab realiseerida kolme töörežiimi: reguleerimine, käsitsi ja poolautomaatne;

    3. Masina töörõhku, pressimiskiirust ja libisemist saab reguleerida vastavalt protsessi vajadustele ja see võib täita kolm protsessimeetodit: väljatõmbamisprotsess, väljutusprotsess puudub ja venitusprotsess, iga protsess on püsiv rõhk, kahte tüüpi Valida saab fikseeritud löögiprotsessi toiminguid, fikseeritud rõhu vormimisprotsessil on rõhu hoidmine, viivitus ja automaatne tagasipöördumine pärast vajutamist.

    4. Lisaks ülalnimetatud funktsioonidele on selle seeria hüdropresside väljatõmbesilindril ka väljatõmbamine, viivitus ja automaatne tagasivool.

    Arvutiga optimeeritud konstruktsioon, kere võib vastu võtta raamitüübi või neljaveerulise struktuuri. Raamitüüpi kinnitusvarda eelpingutusstruktuur, kõrge täpsus, hea jäikus, nelja nurga ja kaheksa küljega juhtrööbas, kõrge juhtimistäpsus, tugev ekstsentriline koormus; nelja veeru struktuur on lihtne, ökonoomne ja praktiline; imporditud materjali silindrite tihenduselement, kõrge töökindlus ja pikk kasutusiga; Liigutage töölauda, ​​et hõlbustada hallituse asendamist; sügava joonistamise ja toorikuhoidiku slaidid saab integreerida tihvtide paigutamisega, et saavutada ühetoimeline protsess; mehaanilised, elektrilised ja hüdraulilised integreeritud ohutusseadmed, näiteks õlisilindri alumise õõnsuse tugiahel, õlisilindri ülemine ja alumine õõnsus Lukustusahela ohutus on parem; imporditud PLC juhtimine on tundlik ja usaldusväärne.

    12


    Toote parameetrid:

    YH32-Nelja veeruga hüdropress
    Tehnilised parameetrid150T200T250TA250 TB315T500T
    Nominaalne rõhk200020002500250031505000
    Süsteemi rõhk252525252525
    Libistustõmme5005005005005001000
    Maksimaalne avamiskõrgus8008008008008001400
    Töölaua efektiivne suurusvasakule ja paremale100010001000100010001600
    Enne ja pärast100010001000100010001400
    Liuguri kiirusTühi reis120120120120120120
    Gongjin121414141414
    Tagasisõit808590909090
    Väljutusjõud300300300300300300
    Mootori võimsus1111151518.518.5

    photo1photo3


    Töötlemisvahemik:

    See sobib metallmaterjalide venitamiseks ja mulgustamiseks (puhverpuhvri seade on valikuline), painutamiseks, ääristamiseks, külmpressimiseks ja muudeks stantsimisprotsessideks. See sobib ka pulbriliste toodete, abrasiivtoodete ja plasttoodete korrigeerimiseks ja pressimiseks. Isolatsioonimaterjalide pressvormimine.


    Tavaline probleem:

    Kas olete tootja?

    Jah, ettevõttel on teie tellimisvajaduste rahuldamiseks mitmesuguseid ülitäpseid tootmisseadmeid ja kontrollseadmeid, täielik tootmismeeskond ja paljude aastate tootmiskogemus.

    Kuidas masinat paigaldada?

    Et pakkuda klientidele täielikku tehnilist tuge, võime saata ka tehnikuid välismaale oma klientidele paigaldamiseks ja koolitamiseks.

    Kuidas oleks müügijärgse müügiga?

    Ettevõte pakub 24-tunnist müügijärgset teenindust ja müügijärgse postkasti: huntermachinery@gamil.com


    Kuum tags: nelja veeruga hüdropress koos hüdropadjaga, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, hulgimüük, odav, allahindlus, laos

(0/10)

clearall